yükleniyor

Hakkımızda

Uni Global Uluslararası İç ve Dış Ticaret

Uni Global Uluslararası İç ve Dış Ticaret olarak uzun yıllardır bu sektörde olup, verdiğimiz hizmetlere büyük bir bağlılıkla işimizi icra ediyoruz.

Uluslararası İç ve Dış Ticaret piyasasında ülkemize ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak işlere imza atan firmamız sektörde bir çok önemli kurum ve kuruluşlara hizmet sağlamaktadır.

Uluslararası Ticaret sektöründe firmamız Gaz ve Petrol, Ham Madde, Elektrik Malzemeleri, Çatı Kaplama Malzemeleri, Banyo Takımları, Pamuk İpliği, Pencere ve Pencere Donanımı, Boru Kapı, Dış Cephe Kaplama,Asma Tavan, Isıtma Soğutma Sistemleri, Oyun Parkı, Tarım Makinaları, Zemin Kaplama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kişisel verilerin korunması olduğu için tüm hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizlerden çok memnun kaldıklarını ve çalışmalarının sürekliliğinin olmasını istediklerini belirtiyorlar. Bu güzel olumlu geri dönüşlerin bize verdiği özveri ve azimle bizde hizmetlerimizi çok sağdık ve kararlılıkla gerçekleştiriyoruz.

İlkelerimiz

  • Hizmet Sonrası Destek
  • Müşteri Memnuniyeti ve Devamlılık
  • Çözüm Odaklı, Özverili ve Sorunsuz Hizmet
  • Hizmet Öncesi ve Sonrası Müşteri Gizliliği

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

İletişime Geç